/Files/images/біліотека/ВМШБ 2023.jpg

З непохітною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний місячник шкільних бібліотек відбуватиметься під гаслом "Вірю в майбутнє твоє, Україно!".

Захід сприятиме втіленню основних положень "Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України", затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 6 червня 2022 року № 527, а також приверненню уваги до питання патріотичного виховання у нашій державі, розкриттю виховної функції шкільної бібліотеки, об'єднанню зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму зростаючої особистості.

План заходів МШБ

05.10.23

До уваги користувачів рекомендаційний список літератури "Книга, що надихає".

13.10.23

До Дня української писемності та мови для учнів 2-М класу було проведено онлайн-захід "Рідна мова" (презентація).

/Files/images/біліотека/колаж З Днем писемності.jpg

17.10.12

Саме віра займає важливе місце в житті людини і тому ми віримо, що в Україні запанує мир, злагода і добробут.

Організовано онлайн-виставку малюнків учнів ліцею "В нашім серці Україна".

/Files/images/біліотека/колаж 13.10.jpg

19.10.23
(до дня бібліотворчості "Шануємо Вас, наші захисники!")

Українці вірять в силу оберегів для воїнів, особливо тих, які створені руками дітей.

/Files/images/біліотека/колаж 13.10_2.jpg

20.10.23
(відеоролик за сторінками книги Катерини Тихозорої "Дім" )

Хоч книга й розповідає про долю однієї сім'ї, але у ній кожен українець, якого торкнулась війна, впізнає себе. Вона не просто розповідає вашу історію - вона передає ваші почуття та емоції - все те, для чого слів просто не існує...