Правила поведінки учасників освітнього процесу у закладі освіти

Пам’ятайте:

1. Заклад освіти – територія, на якій не місце для зброї, вибухових або вогненебезпечних предметів та речовин; спиртних напоїв, наркотичних речовин, сигарет (електронних також), шокерів, газових балончиків, ножів та інших небезпечних предметів, не дозволяється тютюнопаління й на території закладу освіти.

2. Висловлюй свої погляди, не зачіпаючи та поважаючи гідність і почуття інших людей, дотримуйся академічної доброчесності.

3. Ми – у безпеці: ніяких проявів фізичного та психологічного насилля. Не битися, не штовхатися. Дотримуватися правил безпеки під час занять, правил дорожнього руху, протипожежної безпеки, безпеки в Інтернеті, алгоритму дій під час сигналу «Повітряна тривога», дії воєнного стану.

Дотримуватись правил безпеки під час війни. Пам’ятати: нічого з землі не піднімати, не наближатись до підозрілих предметів. У соцмережах не спілкуватись із незнайомими людьми, не повідомляти свої паролі.

Охайно, обережно використовувати навчальне, спортивне, протипожежне обладнання, шкільне майно, укриття.

4. Ми – ввічливі: ввічливо розмовляємо, слухаємо (чуємо) вчителя, товаришів, піклуємось про збереження шкільного майна, приміщень, підручників, особистих речей та інших. Сумлінно поважаємо честь і гідність людей, які знаходяться поруч, беруть участь у освітньому процесі дитсанційно. Дбаємо про чистоту і порядок у закладі освіти і на її території.

5. Ми – старанні і наполегливі: на уроках уважно слухаємо, не заважаємо, працюємо у зошитах. Виконуємо завдання. Серйозно ставимось до навчання, поважаємо традиції закладу освіти, вчителів, працівників. Проявляємо повагу до старших, молодших не ображаємо. Шанобливі у спілкуванні з усіма учасниками освітнього процесу у різних формах навчання. Стежимо за своїм зовнішнім виглядом, намагаємось бути охайними.

6. У їдальні дотримуємось правил здорового харчування, культури харчування. Не забуваємо мити руки перед споживанням їжі, прибирати посуд за собою.

7. Намагаємось не запізнюватись на урок, готуємось вчасно до уроку. Під час дистанційного навчання бажано вчасно приєднуватись на урок, дотримуватись правил кібербезпеки.

8. Йти із закладу освіти під час уроків можна лише з дозволу класного керівника (вчителя, сестри медичної), попередньо узгодивши з батьками, повідомивши чергового охоронця (за умови очного навчання).

9. Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є не припустимими формами поведінки у закладі освіти та за його межами.

10. У освітньому процесі використовуємо державну (українську мову).

11.Дотримуємось протиепідемічних, санітарно-гігієнічних заходів. Після канікул учні проходять профілактичний медичний огляд у закладі освіти. Також учні проходять щорічний поглиблений медичний огляд у медичних закладах.

12. Дотримуємось рекомендацій щодо користування мобільним телефоном у закладі освіти, правил кібербезпеки.