Не залишайте дітей без нагляду!/Files/images/545326_10.jpg

Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України вкрай стурбовані станом, що склався з попередженням травмування і загибелі дітей.

За статистикою, в нашій країні нещасні випадки щодня призводять до загибелі 4 дітей, щотижня - цілого класу школярів і щороку - майже двох тисяч юних громадян!

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають /Files/images/51690023_mama_i_rebyonok.jpgнапризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Незабаром літні канікули. На жаль, відпочинок не проходить без прикрих випадків (пожежі, утоплення), що виникають з вини дітей.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду! Дотримуйтесь правил безпечної поведінки у побуті.

Виховуйте у дітей навички безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми, дайте їм чіткі рекомендації, як діяти у тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, життя наших дітей залежить тільки від нас самих!