Правила поведінки учнів у закладі освіти

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо користування мобільним телефоном здобувачам освіти ХЛ №104

1. Мобільний телефон – засіб зв’язку, за його допомогою можливе впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання.

2. За збереження мобільних телефонів учнів відповідальність заклад освіти не несе.

3. При користуванні мобільним телефоном учням потрібно дотримуватись норм загальної культури людини.

4. Рекомендовано під час уроку, виховних заходів мобільний ставити на режим «без звуку», щоб не заважати іншим.

5. За погодженням із учителем учень може використовувати мобільний телефон як калькулятор, календар, електронне джерело знань тощо.

6. Телефонні розмови доцільно проводити на перервах.

7. Відеозапис уроків, заходів на телефон без відома тих осіб, яких знімають, заборонено.

8. Мобільний телефон не повинен заважати на уроці процесу навчання.

9. Списування – один із видів порушення академічної доброчесності, виконання письмових робіт із залученням зовнішніх джерел інформації. Списування навчального матеріалу з мобільного телефону заборонено.

10. Користування мобільним телефоном дозволяється позанавчальним процесом.

11. Дотримуватись правил безпеки в Інтернеті.