/Files/images/1/photo1650984869.jpeg

У зв'язку з неможливістю провести повноцінний та якісний процес зарахування учнів до перших класів школи, пропонуємо Вам, шановні батьки, подавати заяви на вступ дітей до нашої школи згідно з покроковою інструкцією на сайті "Електронна реєстрація у заклади загальної середньої освіти" (school.isuo.org). Створити заявку та підтвердити її наявними документами.

ВСТУП ДО закладу освіти

Порядок зарахування учнів до ХЛ №104

Датою початку прийому заяв учнів майбутніх першокласників визначено 08.04.2024 відповідно до наказу Департаменту освіти від 29.12.2023 № 204 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році".

У 2024/2025 навчальному році освітній процес організовуватиметься за типовою освітньою програмою для закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом Савченко О.Я., 1-2 клас, затвердженої наказом МОНУ 12.08.2022 №743, Освітньої програми закладу освіти І ступеня.

Спроможність закладу освіти на 2024/2025 навчальний рік

№ з/пКласКількість учнівМова навчання
11-А24Українська
21-Б24Українська

Територія обслуговування ХЛ №104

Учителі початкової школи, які набирають перші класи:

Давидова Юлія Русланівна,учитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "спеціаліст другої категорії", успішно пройшла сертифікацію у 2022 році.

/Files/images/2023_2024/lyutiy/photo1707753976.jpeg

Горкун Галина Олександрівна, учитель початкових класів, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "старший вчитель".

/Files/images/2023_2024/lyutiy/photo1707417642.jpeg

Шановні батьки!

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти району, створити заявку та підтвердити її документами у закладі освіти.
(переглянути Інструкцію для батьків)

Батьки (один із батьків) мають право зареєструватися та надати необхідні документи (їх копії) до будь-якого закладу освіти для зарахування на вільні місця.

Згідно з підпунктом 1 пункту 3 глави 1 розділу ІІ Порядку до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти.
Порядок не визначає пріоритетність у зарахуванні дітей цих чотирьох категорій.

Зазначаємо, що електронна реєстрація до закладу загальної середньої освіти також не встановлює черговість зарахування, а електронна заявка не є підставою для зарахування дитини до закладу загальної середньої освіти.

Довідкa про реєстрацію місця проживання дитини онлайн

На Порталі електронних сервісів м.Харкова отримати довідку про реєстрацію місця проживання дитини можна онлайн усього за декілька секунд.Як це зробити?

1) Перейдіть на Портал електронних сервісів https://e-kharkiv.org.

2) Авторизуйтесь за допомогою електронного цифрового підпису .

3) Вкажіть своє ПІБ та дату нарождення, як представника дитини та ПІБ і дату нарождення дитини.

4) Заповніть поле місця проживання.

5) Натисніть «Сформувати довідку».

За лічені секунди ви отримаєте файл довідки з електронним цифровим підписом Департаменту реєстрації Харківської міської ради та унікальним QR-кодом.(джерело: сторінка Департаменту реєстрації ХМР у Facebook)

Документи, які потрібно надати для вступу у 1 клас:

- заява одного з батьків;

- свідоцтво про народження дитини (копія);

- оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о "Довідка учня загальноосвітного навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", карта профілактичних щеплень (форма № 063/о)

Документи, що підтверджують місце проживання на території обслуговування (у разі потреби).